Estonia nationals: Keskkonnakorralduse programmi ekspert

Stockholm Environment Institute (SEI)
Tallinn, Estonia
Position Type:
Full-Time
Organization Type:
University/Academia/Research/Think tank
Experience Level:
Not Specified
Degree Required:
Advanced Degree (Master's or JD)

EXPIRED

Please note: this job post has expired! To the best of our knowledge, this job is no longer available and this page remains here for archival purposes only.

SEI Tallinn otsib täiskohaga keskkonnakorralduse programmi eksperti, kelle ülesandeks on keskkonna- ja säästva arengu valdkonna projektide juhtimine ja analüüside läbiviimine.

Tähtaeg: 5. detsember 2018
Töö algus: Esimesel võimalusel

Tööülesanded:

  • Keskkonna- ja säästva arengu valdkonna projektide juhtimine ja analüüside läbiviimine keskkonnakorralduse programmis
  • SEI Tallinna esindamine poliitikakujundajate ja teiste sidusrühmadega suhtlemisel
  • Keskkonna- ja säästva arengu valdkonna projektide rahastusvõimaluste leidmine kohalikest ja rahvusvahelistest allikatest(sh taotluste kirjutamine)
  • Panustamine SEI Tallinna strateegilisse arendamisse

Ootused kandidaadile:

  • Magistrikraad keskkonnakorraldusega seonduvas valdkonnas, sh majandus, sotsiaal-, inseneri- või loodusteadustes
  • Projektide juhtimise kogemus ja oskus
  • Hea avaliku esinemise oskus
  • Suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Suurepärane eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Kasuks tuleb eelnev õppimis- või töökogemus rahvusvahelises või interdistsiplinaarses keskkonnas ning uuringu ja analüüsiaruannete koostamise kogemus

Pakume:

  • Põnevat ja arendavat ja rahvusvahelist tööd globaalses organisatsioonis
  • Professionaalset ja toetavat meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja tööandja soodustusi (tervislike tegevuste toetamine jms)
  • Paindlikke töötingimusi, sh kaugtöö võimalust